Zebra ZQ51-BUE1000-00 Printer, ZQ511, Media Width 3.15"/80MM; English/Latin Fonts, Bluetooth 4.1
Processing...
Your Price:  Click Add To Cart to see real price
We're not allowed to show the price until the item is in your shopping cart.
Don't worry, you can still remove the item from your cart if you decide not to buy it.
Actual Weight:      1.00 lbs.
Shipping Weight:  3.00 lbs.
Zebra ZQ51-BUE1000-00 Printer, ZQ511, Media Width 3.15
Zebra ZQ51-BUE1000-00 Printer, ZQ511, Media Width 3.15"/80MM; English/Latin Fonts, Bluetooth 4.1, Linerless, Standard Battery, US/Canada Certs
Qty:
Zebra ZQ51-BUE1000-00 Printer, ZQ511, Media Width 3.15"/80MM; English/Latin Fonts, Bluetooth 4.1    ZQ51BUE100000
Compatible paper:
Zebra 10011041 Z-Perform 1000D 2.4 MIL Thermal Receipt paper, 2" (51MM) X 80' (24M), 0.4" Core
Zebra 10008899 Z-Select 4000D Direct Thermal Paper Labels, 2.25 Inch x 3.0ml
Zebra 10023348 Z-Perform Receipt Paper, 1000D 2.4 MIL, 3IN X 80FT (76.2MM X 24.4M), Uncoated