Zebra ZBK-ET4X-10BTRYBK1-01 ET4X 10" Expansion Back for PowerPack External Battery
Your Price: Click Add To Cart to see real price
We're not allowed to show the price until the item is in your shopping cart.
Don't worry, you can still remove the item from your cart if you decide not to buy it.
Zebra ZBK-ET4X-10BTRYBK1-01 ET4X 10" Expansion Back for PowerPack External Battery for 10 Inch ET40, ET45
Zebra ZBK-ET4X-10BTRYBK1-01 ET4X 10" Expansion Back for PowerPack External Battery ZBKET4X10BTRYBK101
Expansion Back for 8” tablets and 10” tablets for use with PowerPack batteries. Includes rotating hand strap and scanner trigger buttons.