Zebra PWR-BGA24V90W0WW Level VI AC/DC Power Supply Brick, IP67 Sealed, AC Input: 100-240V
Your Price: Click Add To Cart to see real price
We're not allowed to show the price until the item is in your shopping cart.
Don't worry, you can still remove the item from your cart if you decide not to buy it.
Zebra PWR-BGA24V90W0WW Level VI AC/DC Power Supply Brick, IP67 Sealed, AC Input: 100-240V, 1.4ADC Output: 24V, 3, 75A, 90W, -40 to +65 Degrees C, Requires 23844-00-00R