Zebra PWR-BGA15V45W-UC2-WW Power Supply for ET8X USB-C DC Connector
Your Price: Click Add To Cart to see real price
We're not allowed to show the price until the item is in your shopping cart.
Don't worry, you can still remove the item from your cart if you decide not to buy it.
Zebra PWR-BGA15V45W-UC2-WW Power Supply for ET8X USB-C DC Connector, AC Input: 100-240V. DC Output: 15V, 3A, 45W, Requires 450040