Zebra PWR-BGA12V108W0WW Level VI AC/DC Power Supply (Brick), AC Input: 100-240V, 2.8A
Processing...
Your Price:  Click Add To Cart to see real price
We're not allowed to show the price until the item is in your shopping cart.
Don't worry, you can still remove the item from your cart if you decide not to buy it.
Actual Weight:      0.90 lbs.
Shipping Weight:  1.48 lbs.
Zebra PWR-BGA12V108W0WW Level VI AC/DC Power Supply (Brick), AC Input: 100-240V, 2.8A. DC Output: 12V, 9A, 108W, Requires DC Line Cord and Country Specific Grounded AC Line Cord
Qty:
Zebra PWR-BGA12V108W0WW Level VI AC/DC Power Supply (Brick), AC Input: 100-240V, 2.8A    PWRBGA12V108W0WW