Definitive Technology Group PST-600-12 Samlex America PST-600-12 Power Inverter
Samlex America 600 Watt Pure SIne Wave Inverter: high efficiency DC-AC inverter converts 12 VDC - 120VAC, 60 Hz; LED indicators, 2 AC Outlets, Safety certified to UL standards, FCC compliant (3 year Limited Warranty)