Definitive Technology Group PST-2000-12 Samlex America PST-2000-12 Inverter
Samlex America 2000 Watt Pure SIne Wave Inverter: High efficiency DC-AC inverter converts 12 VDC - 120VAC, 60 Hz; LED indicators, 2 AC Outlets, Can be hard wired, Safety certified to UL standards, FCC compliant