Definitive Technology Group PST-1500-12 Samlex America PST-1500-12 Power Invert
Samlex America 1500 Watt Pure SIne Wave Inverter: high efficiency DC-AC inverter converts 12 VDC - 120VAC, 60 Hz; 2x surge for start-up, LED indicators, 2 NEMA-20R GFCI Outlets, 2 Detachable cables (plug or battery)