GVision IR55BI-O3-45I0J 55 Inch 4K UHD Interactive Infrared Touch Screen Display
55" GVision IR55BI-O3-45I0J Infrared Touch, Dual Win 10/Android 8.0, 32 Point Touch, 3840 X 2160 Resolutions, 450 NITS, 5000:1 Contrast, HDMI + DisplayPort, HDMI Out, 2×16W Speakers
- 55-Inch Screen Size / 3840 x 2160 4K UHD Resolution
- 32-Point Infrared IR Touch
- Video Signal: HDMI / DisplayPort (DP) / VGA (15 Pin D-Sub)